Դիմածնոտային վիրաբույժ
2013-2018թթ․ Ստոմատոլոգիայի բակալավրի աստիճան, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան,
Հայաստանի Հանրապետություն,
2018-2021թթ. Բժիշկ-մասնագետի որակավորում «Դիմածնոտային վիրաբույժ» մասնագիտությամբ, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն:
2021-2022թթ․ Դիմածնոտային վիրաբույժ, «Մանկական դիմածնոտային վիրաբուժության և ԼՕՌ կլինիկա», «Մուրացան» հիվանդանոցային համալիր, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2022 թվականից առ այսօր, Դիմածնոտային վիրաբույժ, «Պլաստիկայի և դիմածնոտային վիրաբուժության բաժանմունք», «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն:

Челюстно-лицевой хирург
2013-2018 гг. Бакалавр стоматологии, Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2018-2021 гг. Квалификация врача-специалиста по специальности «Челюстнолицевой хирург», Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци, г. Ереван, Республика Армения.
2021-2022 гг. челюстно-лицевой хирург,« Клиника детской челюстно-лицевой хирургии и ЛОР » Медицинского центра « Университетский Больничный Комплекс Мурацан » Ереван, Республика Армения,
С 2022 г. по настоящее время: челюстно-лицевой хирург, «Отделение пластической и челюстно-лицевой хирургии», Медицинский центр «Святой Григорий Просветитель», Ереван, Республика Армения.