icon Աշխատանքային փորձը 4 տարի
2013-2019թթ․ Բժշկի որակավորում «Բուժական գործ» մասնագիտությամբ, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2019-2020թթ. Ինտերն, «Ընդհանուր բժշկական գործունեություն զինված ուժերում» մասնագիտությամբ, Ռազմաբժշկական ֆալկուլտետ, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական  բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2021թ թվականից առ այսօր Կլինիկական օրդինատոր, «Դիմածնոտային վիրաբուժության և վիաբուժական ստոմոտոլոգիա» մասնագիտությամբ, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական  բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն:
2019-2020թթ. Բժիշկ, Երևանի քաղաքապետարանի «Շտապբուժօգնություն» ՓԲԸ, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2020-2021թթ. Բուժկետի պետ, ՀՀ պաշտպանության նախարարության N զորամաս,
2021-2022թթ. Բժիշկ, ՀՀ առողջապահության նախարարության Covid-19 շտապբուժօգնություն, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2022 թվականից առ այսօր, Բժիշկ, «Շտապ և անհետաձգելի բուժօգնության բաժանմունք», «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն:

icon Опыт работы: 4 год
2013-2019 гг․ Квалификация врача по специальности лечебное дело, Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2019-2020 гг. Интернатура по программе "Общая врачебная практика в вооруженных силах" военно-медицинском факультете, Ереванский государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2021 года по настоящее время - Клинический ординатор "Хирургическая стоматология и челюстно-лицевая хирургия" в Медицинском университете имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения.
2019-2020: Врач, "Служба неотложной медицинской помощи" ГКП "Медицинская служба" муниципалитета Еревана, Ереван, Республика Армения,
2020-2021: Начальник медицинского центра, Военная часть N Министерства обороны Республики Армения,
2021-2022: Врач, Отделение неотложной медицинской помощи при Министерстве здравоохранения Республики Армения, Ереван, Республика Армения,
С 2022 года по настоящее время: Врач, "Отделение неотложной и скорой медицинской помощи", Медицинский центр имени Святой Григорий Просветитель, Ереван, Республика Армения.