icon Աշխատանքային փորձը 50 տարի
1966-1972թթ․ Բուժական գործ մասնագիտություն, Երևանի պետական բժշկական ինստիտուտ, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
1972-1973թթ․ Ինտերնատուրա, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2010թ․ Մասնագիտական վերապատրաստում «Ռենտգենոլոգիայի արդի մոտեցումները», Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2015թ․ Մասնագիտական վերապատրաստում «Ռենտգենոլոգիայի արդի մոտեցումները», Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
2021թ․ Մասնագիտական վերապատրաստում «Ռենտգենոլոգիայի արդի մոտեցումները», Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն։
1973-1976թթ. Բժիշկ-ռենտգենոլոգ, «Վարդենիսի բուժ․ միավորում», Վարդենիս, Հայաստանի Հանրապետություն,
1976-1978թթ. Բժիշկ-ռենտգենոլոգ, Միքայելյանի անվան վիրաբուժական ինստիտուտ, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
1978 թվականից առ այսօր՝ Բժիշկ-ռենտգենոլոգ, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,
1982-2013թթ. Ռենտգեն բաժանմունքի վարիչ, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն, Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն։
1982 թվականից առ այսօր՝ Առողջապահության Ազգային ինստիտուտ և Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան որպես ամբիոնի դասախոս Երևան, Հայաստանի Հանրապետություն,

icon Опыт работы: 53 год
1966-1972 гг. Лечебный факултет Ереванского Государственного Медицинского института имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
1972-1973 гг. Интернатура Ереванского Государственного Медицинского института имени Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2010 г. Курсы повышения квалификации по теме «Актуальные вопросы рентгенологии», Ереванский гос. университет им. Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2015 г. Курсы повышения квалификации по теме «Актуальные вопросы рентгенологии» Ереванский гос. университет им. Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения,
2021 г. Курсы повышения квалификации по теме «Актуальные вопросы рентгенологии» Ереванский гос. университет им. Мхитара Гераци, Ереван, Республика Армения.
1973-1976 гг. Врач-рентгенолог, «Медицинский центр Варденис», Варденис, Республика Армения,
1976-1978 гг. Врач-рентгенолог, «Институт Хирургии им. Микаелян», Ереван, Республика Армения,
С 1978 года по сегодняшний день: Врач-рентгенолог, Медицинский центр «Св. Григорий Просветитель», г. Ереван, Республика Армения,
1982-2013 гг. Заведующий рентгеновским отделением Медицинского центра «Св. Григор Просветитель», г. Ереван, Республика Армения.
С 1982 года по настоящее - Ассистент кафедры Лучевой диагностики рентгенологии Ереванский гос.университет им.Мхитара Гераци, Республика Армения,